Wyzwanie na miłość

Miłość – chyba każda osoba dorosła doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest to uczucie, które w większości przypadków rzuca człowiekowi wyzwanie. Ciężko bez niej żyć, ale czasem mamy ochotę porzucić ją na własne życzenie. O okrutnych obliczach miłości przekonają się główni bohaterowie książki pt. “Malum. Część 2. Elite Kings Club. Tom 5“. Amo Jones powraca w wielkim stylu, zapewniając swoim czytelnikom ogromne emocje. Ten, kto poznał już bohaterów Elite Kings Club doskonale wie, że przy tej książce w żaden sposób nie można się nudzić. To nie jedyna książka, która opowiada o trudach miłości.

“Lina”

Nina wychowywała się w domu dziecka. Kiedy nastąpił ten czas, dziewczyna opuściła w końcu dom dziecka, aby zamieszkać na swoim. Może i dzielnica nie należała do najciekawszych, ale w chwili obecnej nie mogła zdecydować się na nic innego. Po pracy, Nina każdą wolną chwilę spędzała na ściance wspinaczkowej. To była jej pasja, wielka miłość, której była w stanie oddać naprawdę wiele. Może nie wszystko w jej życiu szło tak jak powinno, ale wspinaczka dawała jej wielką radość. Dziewczyna wstępuje do klubu wspinaczkowego, gdzie poznaje Mikołaja – zapaleńca, który chciałby zostać himalaistą. Tak jak jego tata. Góry co prawda odebrały mu ojca, ale on i tak chciał wspinać się po wysokich szczytach. Chociaż nie było to łatwe wyzwanie. Czy pasja do wspinania mogła przeszkodzić się w rozwijaniu uczucia pomiędzy Niną i Mikołajem? Czy chłopak poczuje w sobie na tyle siły, aby w końcu zacząć wspinać się po górach? Żeby stanąć do pojedynku z mężczyzną, który odpowiedzialny jest za śmierć jego ojca?

“Seks, nie miłość”

Autorką tej książki jest Vi Keeland. Jeżeli mamy do czynienia z tą amerykańską pisarką, to można być pewnym tego, że książka okaże się hitem. I tak faktycznie jest. Natalie jest rozwiedziona i nie ma ochoty na żadne stałe związki. Miłość już raz dała się jej mocno we znaki. Hunter ma podobne zdanie – jednonocne przygody są ok. Długie związki nie są dla niego. Ta dwójka w końcu natrafia na siebie i jak to zwykle bywa – spędza ze sobą noc w łóżku. Po tym wszystkim Natalie odchodzi, nie zostawiając po sobie śladów. Los chce, że po kilku miesiącach dochodzi do podobnej sytuacji. Dużo alkoholu, dobry seks i papa w wykonaniu Natalie. Dziewczyna daje Hunterowi błędny numer telefonu – dokładnie jest to numer do jej matki. Natalie nie przewiduje, że jej dowcip będzie niósł ze sobą pewne konsekwencje. Czy dziewczyna będzie w stanie sobie z nimi poradzić?